İstanbul Eksiz Oluk Sistemi

Çatı Ustam - 0533 038 91 60

İstanbul Eksiz Oluk Sistemi

Eskiden çatılarda yağmur oluğu olarak PVC yağmur olukları kullanılır ve halen kullanılmaya devam etmektedir. Bu yüzden bizlerde plastik yağmur oluk işini bırakıp yeni çıkan ürünlere yönelmeye başladık bu sayede değişiklik oluşmakta ve müşteriye farklı ürün sunma konusunda yardımcı olunmaktadır.

Bu sebeple sıklıkla kullandığımız oluk ve çatı sistemleri, Eksiz Oluk Sistemleri, çatınızın boyu genişliği neyse o boyda tek parça halinde makineden çıkartıp direk çatınıza montajı yapılmaktadır. Boyalı galvaniz eksiz oluk sistemleri sizlere sunmuş olduğumuz en kaliteli ve en uzun ömürlü çatı yağmur oluğu olarak da düşünebilirsiniz.. 

Genel olarak ek yerlerinden iniş noktalarından su kaçırarak şıp şıp aşağıya damlatmaktadır. Firmamız çatı, İstanbul eksiz oluk sistemleri uygulayıcısı  olarak sizlere daima en iyi hizmetleri sunarak boyalı galvaniz eksiz oluk uygulaması sunmaktadır. Yağmur iniş ve çatı yağmur oluğu her şey yapılmaktadır. Eksiz oluk fiyatı, hakkında metre tül üzerinden hesaplanarak söylenmektedir. Eksiz oluk modelleri yani renkleri konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul eksiz oluk sistemleri, her zaman en iyisini yapılmaktadır.

Bu başlıklara bir bakın

Çatı Hakkında bilgi İster misiniz?

daha fazla bilgi alın

Çatı ustam İstanbul - İstanbul Çatı Tamir Ustası