İstanbul Çatı Aktarma

Çatı Ustam - 0533 038 91 60

istanbul çatı aktarma - İstanbul Çatı Tamir Ustası

İstanbul çatı aktarma işlerinizde aranan adres Çatı Ustası olarak en iyi ve hesaplı şekilde yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle sunduğumuz hizmetimize güveniyor garantisini veriyoruz. Hizmetimizden kaynaklı herhangi bir sorun olduğunda garanti gereği ücretsiz olarak gideriyoruz.

Her türlü çatı ve onarım işlerinizde tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini önem vermekteyiz. bu sebeple çalışmalarımız esnasında sizin isteklerinizi dikkate alarak çaışıyoruz.

Çatı aktarma ve izolasyon

Çatı aktarma esnasında gerekli gördüğümüz durumlarda size söylenmese dahi sızıntı ve sorun çıkarılacak yerleri yapıyoruz. Ancak sorun bizim müdahalemiz sonrası da sorun ve masraf çıkaracaksa sizinle birlikte çözüme kara veriyoruz.

Çünkü yapılan işin sizi memnun ettiği kadar usta olarak bizimde içimize sinmesi önemlidir. Bu sebepten dolayı çatı sızdırmazlığı için membran ve çatı olukları tekrar elden geçirilir ve kalıcı olarak çözülür.

İstanbul Çatı Bakım İşleri

Çatı Aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta malum kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, sıcaklık yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Çatı transfer uygulamasında, çatının modeline ve bulunmuş olduğu bölgenin iklimine göre kiremit altı su yalıtımı yapılmalıdır. Kiremit altı su izolasyon örtüsü veya levhaları kullanılır.


Su izolasyon levhası olarak, marsilya tipi kiremitler için İsoline levhalar kullanılmaktadır. Alaturka (osmanlı) kiremitler için ise Rufoline levhalar kullanılır. Triotex,  Tyvek gibi Su yalıtımı örtüsü, rutubet ve buğu dengeleyici örtüler ve polyester keçeli ve cam tülü donatılı membranlar da kullanılmaktadır. İstanbul Çatı Ustası, Çatı Ustası

 

Bu başlıklara bir bakın

Çatı Aktarma Hakkında bilgi İster misiniz?

daha fazla bilgi

Çatı ustam İstanbul - İstanbul Çatı Tamir Ustası